Zákaznícky servis

Ak máte akékolvek otázky alebo problémy týkajuce sa našej webstránky alebo tovaru sme tu pre Vás na adrese jamnet@jamnet.eu, tel/sms 0910 363 547

 

Potrebujete poradiť pri výbere tovaru?

Vybrali ste si tovar z nášho obchodu a neviete či Vám presne sadne alebo ste nenašli udaje o tovare ktoré potrebujete? napište nám na jamnet@jamnet.eu a my Vám čo v najkratšom čase odpovieme

Objednali ste si tovar a zasielka Vám neprišla?

Dostali ste od nás e-mail že vaša zásielka bola odoslaná ale nadostali ste ju? Napište nám na jamnet@jamnet.eu  a my zistíme čo sa stalo s Vašou zásielkou.

 

Záruka kvality

Jamnet dodáva kvalitne výrobky dovážané z Francúzska. Tovar zodpovedá najvyšším požiadavkám našich zákazníkov.

Ceny tovarov a služieb
Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH 20%. Sme platcom DPH

 

Kontrola tovaru pri prevzatí
Pri prevzatí tovaru je kupujúci povinný skontrolovať, či obal, v ktorom je tovar zabalený, nie je poškodený. V prípade poškodenia obalu (roztrhaný, rozmočený…) spíšte ihneď s doručovateľom protokol o poškodení zásielky.  Ak kupujúci tovar prevezme tovar aj napriek evidentnému poškodeniu obalu, predávajúci neuzná prípadné neskoršie reklamácie z tohto dôvodu.
Kupujúci je povinný dodaný tovar prehliadnuť bez zbytočného odkladu po jeho prevzatí.
Ak kupujúci zistí nekompletnosť tovaru alebo akékoľvek poškodenie tovaru spôsobené prepravou, ktoré sa neprejavuje vonkajším poškodením obalu, je povinný reklamáciu bezodkladne, najneskôr však do dvoch dní od prevzatia zásielky, uplatniť u predávajúceho. Inak sa dodávka považuje za kompletnú a bez závad a reklamácie z tohto titulu nebudú akceptované.

 

Podmienky platné pre sortiment PARFÉMY, KOZMETIKA  A SPODNE PRADLO
PARFÉMY A KOZMETIKU nie je možné vrátiť pokiaľ je TOVAR rozbalený, použitý alebo vykazuje známky použitia.
SPODNE PRADLO Z HYGIENICKYCH DOVODOV NEVYMIENAME.


Záručné podmienky a záručná doba
Na dodaný tovar je kupujúcemu poskytnutá záručná doba 24 mesiacov. Záručná doba začína plynúť v deň odovzdania tovaru kupujúcemu.
Ku každému tovaru zakúpenému je pri jeho dodaní priložená faktúra, ktorá slúži zároveň ako záručný doklad.
Závadu tovaru nemožno považovať zmenu vlastnosti tovaru, ktorá vznikla v priebehu záručnej doby v dôsledku jeho opotrebenia, nesprávneho používania, nedostatočného, alebo nevhodného ošetrovania, v dôsledku prirodzených zmien materiálov z ktorých je tovar vyrobený, v dôsledku akéhokoľvek poškodenia kupujúcim či treťou osobou alebo iného nesprávneho zásahu.
Predávajúci vydá kupujúcemu o vybavení reklamácie písomný doklad najneskôr do 30 dní od dátumu uplatnenia reklamácie, ktorý mu bude zaslaný na adresu doručovania uvedenú kupujúcim.
Pri uplatnení reklamácie je potrebné postupovať nasledovne:

- tovar poslať na adresu firmy .( tovar v čistom stave )
- spolu s tovarom zaslať písomné oznámenie o reklamácii, ktoré musí obsahovať :

- údaje o spotrebiteľovi s tel. číslom
- názov výrobku podľa faktúry
- dátum zakúpenia tovaru, číslo faktúry
- podrobný popis reklamovanej závady
- dátum odoslania reklamovaného tovaru

- na základe obdržaného písomného oznámenia a reklamovaného tovaru sa s Vami spojí pracovník firmy a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe


Ochrana osobných údajov
Naša spoločnosť zhromažďuje a spracováva vami poskytnuté údaje za účelom ponuky obchodu a služieb. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, nepovinné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre marketingové účely zásielkového predaja v rámci nášho koncernu na dobu neurčitú v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Podľa § 20 odst. 3 citovaného zákona ste oprávnený(á) kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracúvaniu (poskytovaniu), resp. využívaniu v poštovom styku

 

Tabuľka veľkostí pre silonky

tabulka velkosti silonky